chyba CAN komunikace, škrtící klapka, pedál

1995 - 2017
Odpovědět
prochy18
Příspěvky: 1
Registrován: pát 20. črc 2012 21:51:49

chyba CAN komunikace, škrtící klapka, pedál

Příspěvek od prochy18 »

Zdravím, nejdříve úvodem. Koupil jsem V 70 II 2000 2.4 103kw B5244S2. Předchozí majitel neměnil olej nebo tam dával špatnej a druhý den od koupě jsem tam dal nový olej shell 5w/40. Rozpustil se bordel v motoru a ucpalo to mazací kanály a ende. Do poslední chvíle to jelo a pak to trochu klepalo. Následoval odtah na tyči se zapnutým klíčkem cca 2 h. Měl jsem čas než se koupí motor, tak jsem měnil žárovičky v klima panelu. Postup- odpojení baterie, vyndání klima panelu, nandání a zapojení baterie. Pak párkrát odpojení a zapojení a vyndání baterie na nabití na 2 dni. Začal svítit airbag... Pak tedy vyměněn motor s tím, že všechna elektronika zůstala- čidla atd. Postup- odpojení baterie,konektory, vyndán nandán motor cca týden....Nastartování bylo napoprvé, ale naprd... šlo to cukavě a nereagovalo to na plyn ( minimálně)... Z nějakého důvodu odešly dvě cívky. Dány nové a běží na 5 válců jak má, stále to ale moc nereaguje na plyn. Ve Volvu nevidí škrtící klapku ( taky asi odešla), chyba plynového pedálu. Rozebral jsem tu klapku a byl tam v háji kondík. Zkusil jsem dát novej a furt ji nevidí. Klapka je magneti marelli :( . Musím teda sehnat starší za nějakej rozum..... už to stálo dost a prachy už nejsou. Pak nahrát ve Volvu soft a mělo by to asi vrčet ne??? Proč to všechno tak odešlo? Mockrát nandání a vyndání baterky ??? Potřebuju se tomu pak vyvarovat, tak na co dát bacha? Bojím se toho, že koupím jinou a taky odejde. Nejlepší by bylo jí vyndat z auta, který je stále pod šťávou a dát ji do mojeho.. To by se nemusel nahrát soft... Alespoň si to myslím.... Napište prosím co si o tom myslíte a víte. Nebo nějakej jihočech káva? Kdyby jí měl někdo na prodej, tak beru.

Odpovědět