Několik otázek

Odpovědět
Zdenek
Příspěvky: 3
Registrován: pon 27. srp 2012 19:41:43

Několik otázek

Příspěvek od Zdenek »

Zdravím všechny příznivce této značky a modelu, stal jsem se čerstvým majitelem XC90 r.v. 2003 a měl bych hned otázky. Baterie-při nabíjení musí být odpojeny kontakty? S tím souvisí -co rádio, nikde jsem se nedočetl že se musí zadávat kod, je tam vůbec ? Co automatická převodovka-v servisu mi řekli, že po 60000km by se měl dělat proplach, má to smysl ? Budu montovat tažné zařízení, jaký druh elektoinstalace použít ? Moc děkuji za Vaše odpovědi, určitě jich bude časem ještě pár, a věřím že poradíte. Zatím ahoj. :)

admin
Administrátor
Příspěvky: 61
Registrován: pát 05. lis 2010 15:20:39
Kontaktovat uživatele:

Několik otázek

Příspěvek od admin »

Ad automat, spise bych vymenil olej v prevodovce, sice vzdy pisou ze napln je dozivotni ale treba u vw to znamena 100t km a ty mas urcite najeto uz vic.

Zdenek
Příspěvky: 3
Registrován: pon 27. srp 2012 19:41:43

Několik otázek

Příspěvek od Zdenek »

Máš pravdu, mám najeto 172000km, mám taky servisku, ale o převodovce ani zmínka, když spočítám 3x60000 tak to teď vychází, u Opla jsem si to měnil sám, ale pokud toto neuvidím tak si netroufám. Co ta baterie a rádio, neporadíš mi ? Díky.

Zdenek
Příspěvky: 3
Registrován: pon 27. srp 2012 19:41:43

Několik otázek

Příspěvek od Zdenek »

Ahoj, takže, na mé předchozí otázky si odpovím skoro sám.Převodovka-určitě po 60000 udělat proplach, pokud ještě nebyl dělán, tak radši zkrátit na 50000,baterie se může odpojit, rádio nemá kod, elektro k tažnému pouze od Volva, dal jsem namontovat náhražku a ujel jsem 80 km a musel jsem to odpojit jak to smrdělo po spálenině (montováno v servisu). Snad to někomu pomůže.

Lipo
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 27. bře 2014 23:59:50

Několik otázek

Příspěvek od Lipo »

jak jsi spokojeny s automatem ?
ja planuji pořídit taky XC90 s automatem pro manželku a tak zjištuji co se da :)
měnil jsi si olej sam ? a jaky tam patří a co jsi tam nalůil ;)

Diky

Odpovědět