UPOZORNĚNÍ při nákupu použitých dílů

Sem pište vše co prodáváte. Automaticky se mažou příspěvky starší víc než 60 dní !!!
Pravidla fóra
Pokud zde chcete mit firemní inzerát je nutné na úvodní stranu vašich stránek umístit odkaz na náš web, jinak bude inzerát smazán.

Kód: Vybrat vše

<a href='http://www.volvo-forum.cz' title='Volvo, Forum, Club'>Volvo Forum</a>
Odpovědět
autokontakt.cz
Příspěvky: 1
Registrován: stř 26. říj 2011 21:43:32

UPOZORNĚNÍ při nákupu použitých dílů

Příspěvek od autokontakt.cz »

Chci Vás všechny majitlé vozů VOLVO důrazně VAROVAT před nepoctivým prodejcem náhradních dílu VOLVO v MRATÍNĚ!!!!! Dejte si pozor na to co kupujete a všechno si nechte DŮKLADNĚ označit. Slyšel jsem varování od známích, ale prodejci vypadali seriozně a mile, snažili se vyjít vstříct atd. Obrat však nastal, když mi označený vysokotlaký čerpadlo prodal a nefunkční, díl sice označil, ale jen fixou, což se při pokusu o výměnu dílu smylo...nafta to rozmočila. Při reklamaci dílu mi bylo řečeno, že to není ten co mi prodali, že nevidí svou značku a že fungoval. Takže mi prodali čerpadlo nefunkční za 12000,- které jsem jinde sehnal za 8.000,- Kč. S tímhle přístupem jsem raději navštívil original VOLVO v průhonicích, kde tedy všechno fungovalo na jedničku. Kdyby náhodou věděl někdo o někom seriózním, budu rád za Vaše doporučení.

Odpovědět